субота, 08 лютого 2014 16:34

Спецтема: Олімпіада в Сочі: спортивне свято вартістю 50$ млрд

Голландські ковзанярі виграли всі медалі
5

Голландські ковзанярі завоювали всі медалі Олімпіади-2014 на дистанції 5000 метрів. Чемпіоном з олімпійським рекордом (6 хвилин, 10,76 секунди) став Свен Крамер, друге місце зайняв Ян Блокхейзен, третє - Йорріт Бегсма.

Перемігши в Сочі, Крамер став дворазовим олімпійським чемпіоном. Чотири роки тому у Ванкувері він також виграв забіг на 5000 метрів.

Другий комплект медалей Олімпіади у Сочі ковзанярі розіграють у неділю, 9 лютого. О 15:30 розпочнуться змагання на дистанції 3000 метрів у жінок.

Після трьох розіграних у суботу комплектів нагород збірні Голландії та Норвегії ділять перше місце у командному заліку. У кожної з них по одній золотій, срібній і бронзовій медалі. Пізніше 8 лютого буде розіграно медалі ще у двох дисциплінах - біатлонному спринті у чоловіків і в дисципліні могул у жіночому фристайлі.

Зараз ви читаєте новину «Голландські ковзанярі виграли всі медалі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua