3 лютого семикласник Володимир Відерко з села Лісове Тальнівського району Черкаської області впав на перерві в школі. Хлопець досі не прийшов до тями. Його поклали в нейрохірургічне відділення обласної лікарні.
— Володя раніше не скаржився на здоров'я, — каже директор школи 55-річна Марія Назаренко. — Він трохи повний — важить 68 кілограмів. Та жодних відхилень лікарі не помітили. Написали довідку, що може займатися фізичними вправами. 14 січня на фізкультурі діти вишикувалися на розминку. Раптом у Володі підкосилися ноги й він упав. Був при пам'яті. Казав, сам не зрозумів, що сталося. За тиждень батьки возили його в Тальне, здавали аналізи. 3 лютого на другій великій перерві спускався з однокласниками з другого поверху. Знепритомнів, упав. Викликали фельдшера й "швидку". Дістали язика, що запав. Поклали його в Тальнівську лікарню. За два дні переправили в Черкаси.
Однокласник Відерка 12-річний Михайло Мельниченко каже, що товариш скаржився на постійний головний біль.
— Володя казав мені, що в нього підкошуються ноги. Після третього уроку ми йшли в їдальню. Я — попереду, а Володя ззаду. Тримався за поручні. Чую, позаду хтось упав. Дивлюся — він лежить на землі. Почалися судороги. Прибіг завгосп і черговий учитель. Поклали на стільцях, викликали медиків.
Однокласниця Софія Циганенко каже, що після другого уроку Відерко зблід.
— Спитала, як він себе почуває? Каже, нормально.
Фельдшер Максим Демчук спочатку подумав, що в учня больовий шок.
— Коли він уперше впав на фізкультурі, то зламав руку. Коли мене викликали до Відерка вдруге, я подумав, що він забився. Але він не приходив до тями.
Наступного дня у школу приїхала міліція.
— Ми перевіряли версію про можливе побиття, — каже начальник Тальнівського райвідділу міліції Ігор Голота. — Вона не підтвердилася, хлопця ніхто не чіпав.
Школяра перевезли до обласної лікарні.
— Володя інколи скаржився на головний біль, але не частіше, ніж решта дітей, — каже його батько Анатолій Васильович. — Більше ні на що особливо не нарікав. Ми усім забезпечені. Допомагають родичі, друзі та добрі люди.
Батько працює в сільському млині. Мати — листоноша. Обоє зараз чергують біля сина.
Коментарі