Для цього були оформлені усі необхідні дозволи, проте недавно графіті раптом замалювали білою фарбою. Ліквідувати малюнки начальник станції Олександр Стрілець вирішив "для забезпечення порядку на вокзалі" і додав, що роботи "намальовані як попало".
"Проект задумували як патріотичний та іміджевий. Малюнки бачили пасажири з вікон поїздів Москва-Київ, які прибувають на четверту платформу вокзалу, - розповідає Андрій Рошкован, - директор місцевої телекомунікаційної компанії "Зурбаган", котра виділила 3 тис. грн. на водостійку фарбу для графіті. Діти намалювали конотопську церкву Різдва Богородиці, пам'ятник коню та бульвар. Також — інші відомі жителям Конотопа місця. Трамвай зобразили у жовто-блакитних кольорах.
"Паркан навіть не знаходиться на балансі станції. Тим більше, це не особиста власність чиновника. Коли ми з групою депутатів міськради прийшли розібратися в ситуації, начальник станції відкрито хамив, нецензурно лаявся. Всі були шоковані, - розповідає Тарас Омельченко, начальник управління ЖКГ Сумської ОДА і депутат міської ради Конотопа від "Солідарності". Він створював графіті разом з дітьми.
"Чиновник не соромився ні нас, ні преси з камерами. Поводився, м'яко кажучи, абсолютно вільно. Просив "закрити рота" і "не лізти не в своє діло", - додає Андрій Рошкован.
"Телефоном мені сказав, що йому й раніше дзвонили журналісти, - розповідає Олена, - Це його обурило. Мовляв, не можуть відірватися від стільця й самі приїхати. А потім спитав: "Вы Ленина читали?, - кажу — ні "А Ленин говорил, что все журналисты — политические проститутки, потому что пишут за того, кто им платит". Вже коли до нього приїхала, то сказав, що ставлю провокаційні питання. Сказав, що не відмовляється від своїх слів щодо Леніна. Ще говорив, що все нормально побудоване було лише комуністами і тільки вони щось роблять, навідміну від сьогоднішньої влади. Зі мною так грубо і фамільярно ще ніхто в житті не розмовляв".
Коментарі
15