понеділок, 24 грудня 2012 22:24

Зовнішньополітичний курс України не залежить від прізвища міністра - МЗС

Зовнішньополітичний курс України не залежить від прізвища міністра - МЗС
У МЗС запевняють, що зовнішньополітичний курс України залишиться незмінним при Кожарі. Фото: mo.odessa.ua

Зовнішньополітичний курс України залишається незмінним після зміни керівництва у Міністерстві закордонних справ, заявляють у дипломатичному відомстві.

"Зовнішньополітичний курс країни чітко визначений президентом України з урахуванням думки більшості громадян. Це - послідовний рух на шляху євроінтеграції при одночасному розвитку партнерських рівноправних відносин із Росією", - сказав директор департаменту інформаційної політики МЗС України Олег Волошин.

Він зазначив, що цей курс не залежить від імені міністра. Крім того, представник МЗС нагадав, що Леонід Кожара, будучи депутатом, працював саме в євроінтеграційному напрямку, а Костянтин Грищенко, який переконаний у європейському майбутньому України, рішенням президента введений до складу уряду на посаду віце-прем'єра.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Януковича поставили хрест на Митному союзі – Чорновіл про призначення Кожари

"Тому прихильникам геополітичної альтернативи я б не радив відкривати шампанське", - резюмував Волошин.

Нагадаємо, Грищенко у понеділок був звільнений із посади глави МЗС, яку обіймав із 11 березня 2010 року. До цього він був послом України у Російській Федерації.

Новим главою українського зовнішньополітичного відомства президент України Віктор Янукович призначив народного депутата фракції Партії регіонів Леоніда Кожару, який раніше був заступником голови парламентського комітету у закордонних справах, заступником лідера Партії регіонів із питань міжнародної політики.

Зараз ви читаєте новину «Зовнішньополітичний курс України не залежить від прізвища міністра - МЗС». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути