середа, 07 травня 2014 08:42

Українські прикордонники отримали від США військове обладнання

Українські прикордонники отримали від США військове обладнання
Фото: Думская.net

Державна прикордонна служба України отримала від США частину обладнання, закупленого в рамках оголошеної нещодавно програми допомоги, повідомляє ТСН.

Про це заявив речник Пентагону полковник Стів Воренн.

"За рахунок коштів фондів "Спільного зменшення загрози" посольство США в Києві придбало і передало українським прикордонникам паливні насоси, колючий дріт, акумулятори для автомобілів, запчастини, біноклі, засоби зв'язку для забезпечення охорони кордону", - повідомив він.

За словами Воренна, програма допомоги передбачає також виділення нелетальної військової допомоги для Збройних сил України. Зараз це питання опрацьовується.

Нагадаємо, напередодні Верховна Рада ухвалила закон про часткову мобілізацію.

Зараз ви читаєте новину «Українські прикордонники отримали від США військове обладнання». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

5

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути