середа, 11 січня 2017 14:27

Українці хочуть "трусити" гаманці депутатів

Українці хочуть "трусити" гаманці депутатів

В апараті Верховної Ради торік зареєстрували 2243 запити на інформацію.

Про це повідомляє сайт українського парламенту.

В запитах порушили 3682 питання.

Громадяни просили відомості щодо розміру заробітної плати у гривнях за кожний місяць з урахуванням усіх доплат, надбавок і винагород усіх народних депутатів восьмого скликання, спікера та його заступників.

Українці цікавляться списками депутатів, яким компенсують оренду житла або винайму готельного номеру, та скільки кожний отримав компенсації.

Серед інших питань у запитах - копії декларацій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік, списки штатних помічників-консультантів депутатів усіх cкликань, копії протоколів і усіх стенограм засідань комітетів, інформація про відпустки парламентаріїв за минулий рік та копії документів, які підтверджують їх перебування у відпустках.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Третина депутатів купили авто, квартиру чи землю

Також дописувачі цікавилися, скільки на балансі Верховної Ради службових квартир, і чому до них не заселяють депутатів, вартістю проїзду та розміром виплачених витрат на закордонні відрядження та виконання депутатських повноважень.

1236 запитів надійшли через інтернет, 763 - електронною поштою, 121 - поштою, 55 - нарочним, 54 - фельдзв'язком, 12 - телефоном, 2 - на особистому прийомі.

Позачергові вибори до Верховної Раду проходили 26 жовтня 2014 року. Депутатів обирали за змішаною виборчою системою: 225 пропорційно, 225 на мажоритарних округах. До парламенту пройшли "Блок Петра Порошенка", "Народний фронт", "Опозиційний блок", "Самопоміч", Радикальна партія Олега Ляшка і ВО "Батьківщина".
Зараз ви читаєте новину «Українці хочуть "трусити" гаманці депутатів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути