четвер, 25 вересня 2014 20:52

Угода про асоціацію Україна-ЄС не є кінцевою метою співпраці - Єврокомісія

Угода про асоціацію Україна-ЄС не є кінцевою метою співпраці - Єврокомісія
Фото: molbuk.ua

Угода про асоціацію між Україною та Євросоюзом не є кінцевою метою співробітництва сторін, заявив у Брюсселі офіційний представник Єврокомісії Пітер Стано у відповідь на прохання прокоментувати слова президента України Петра Порошенка про намір в 2020 році подати заявку на членство в ЄС.

"Ми підтримуємо Україну в її зусиллях щодо здійснення необхідних політичних і економічних реформ для модернізації країни", - зазначив він.

"В даний час ми працюємо з Україною над реалізацією Угоди про асоціацію, яка пропонує план для цих реформ і модернізації. Європейська Рада нещодавно заявила, що Угода про асоціацію не є кінцевою метою нашої співпраці", - підкреслив Стано.

За його словами, зараз важливо "зосередитися на невідкладних проблемах, що стоять перед країною, і на шляхах вирішення їх найбільш ефективним чином в інтересах народу України".

"Україна повинна зробити свій вільний і суверенний вибір в тому, що стосується її амбіцій, орієнтації та зовнішніх відносин", - додав представник Єврокомісії.

Як повідомлялося, в четвер президент України Порошенко заявив, що через шість років Україна може бути готова до того, щоб подати заявку на членство в ЄС. Він також назвав спільним завданням для всіх українців отримання членства в Євросоюзі.

"У нас часу дуже мало... Україна пробіжить цей шлях, а не пролетить його повз Європи. Ми чітко і обов'язково отримаємо перспективу членства в 2020 році. Це наше спільне завдання", - сказав він, представляючи "Стратегію-2020".

Зараз ви читаєте новину «Угода про асоціацію Україна-ЄС не є кінцевою метою співпраці - Єврокомісія». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути