четвер, 31 липня 2014 10:22

Путін і Меркель таємно домовилися по Криму, Донбасу і НАТО - ЗМІ

Путін і Меркель таємно домовилися по Криму, Донбасу і НАТО - ЗМІ
Фото: http://gordonua.com

Джерело з оточення федерального канцлера Німеччини Ангели Меркель повідомио британському виданню The Independent про таємні домовленості між німецькою стороною і президентом РФ Володимиром Путіним.

"Мирний план Меркель" передбачає визнання міжнародним співтовариством анексії Росією українського Криму, у відповідь на що Кремль припинить фінансову і військову підтримку бойовиків на Донбасі. Згідно з домовленостями, президент України Петро Порошенко відмовиться від вступу в НАТО, а Путін не втручатиметься в торговельні відносини України з Євросоюзом.

Друга частина плану забезпечує українській стороні довгостроковий контракт з російським "Газпромом" на майбутнє з заздалегідь обговореними цінами. Росія поверне Україні фінансовий пакет у розмірі мільярда доларів за втрату орендної плати за дислокацію флотів РФ у Криму і в порту Севастополя на березі Чорного моря.

Джерела стверджують, що договір стане знову актуальним, як тільки розслідування несподіваного для політичних лідерів аварії Boeing 777 закінчиться з "задовільними" результатами.

Нагадаємо, що канцлер Німеччини Ангела Меркель привітала прийняте у вівторок послами країн-членів ЄС в Брюсселі рішення про введення проти Росії економічних санкцій. За її словами, тепер від російського керівництва залежить, чи буде обрано шлях деескалації або співробітництва. ЄС може в майбутньому переглянути своє рішення, але для цього очікує від Москви "додаткових кроків", зазначила Меркель.

29 липня Європейський Союз схвалив новий пакет санкцій проти РФ у зв'язку з конфліктом на сході України.

Зараз ви читаєте новину «Путін і Меркель таємно домовилися по Криму, Донбасу і НАТО - ЗМІ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

25

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути