Таку думку висловив політолог Володимир Цибулько, коментуючи хід виборчої кампанії у столиці.
"Електоральний запит на господарника розпочався у 2006-му році та тривав аж до 2015р, і киян не задовольняли ні кандидатури Черновецького, Попова чи Кличка. Ні команда Ющенка ні команда Януковича – розуміючи значущість Києва, не змогли підібрати потрібного кандидата який зміг би бути ефективним міським менеджером та завоювати симпатії більшості киян. Точно так же намагається зіграти і команда чинного Президента, нав'язуючи столиці свого ставленика, який ще рік тому мріяв стати гарантом" - вважає експерт.
Додаючи, що: "Нажаль після 2006 року, Київ став розмінною монетою в руках центральної влади, а посада мера входить у комплекс розподілу портфелів, на рівні міністерств та відомств. Береться до уваги більше квотний принцип, ніж реальний досвід кандидата
"Але в той же час, Ми спостерігаємо втому киян, які бачать занепад Києва, який свого часу називали "Європейською столицею", а сьогодні він уже не може конкурувати навіть с деякими обласними центрами.
До прикладу, жителям міста доводиться слухати про успіх і розвиток Львову, Вінниці, Одеси. І жодного слова про Київ. Хоча, як в будь якій цивілізованій країні, столиця має бути локомотивом та прикладом для регіонів. Саме тому Києву потрібен господарник, який знає місцеву специфіку і проблематику та вміє вирішувати комунальні проблеми. Свідченням чого є стрімкий ріст рейтингу Олександра Омельченка, якого ще весною ніхто не розглядав у якості кандидата, а уже сьогодні експертне середовище та електорат бачать як одного із фаворитів гонки" - додає Цибулько.
На останок експерт зазначив, що для ефективного розвитку міста, йому потрібен керівник, який буде працювати на користь та заради іміджу самої столиці, а не виключно на власний піар для кар'єрного росту та в інтересах бренду національної партії яку він представляє.
Коментарі
1