неділя, 28 лютого 2016 15:30

Порошенко розповів, що робив у Криму перед його захопленням

Порошенко розповів, що робив у Криму перед його захопленням
facebook.com/petroporoshenko

Президент Петро Порошенко їздив у Крим на переговори з депутатами Верховної Ради Криму. Коли там з'явилися окупаційні війська. Про це він розповів у своєму відеозверненні на сторінці у Facebook.

Президент розповів, що у лютому 2014 року їздив на півострів як уповноважений глави Верховної Ради і в. о. президента Олександра Турчинова.
"Я намітив собі провести переговори з депутатами Верховної Ради Криму, президією, главою. Ми готові були тоді проговорити всі деталі щодо законодавства України, Конституції Криму", - розповів він.

Порошенко згадує, що в аеропорту його зустріла шеренга військовослужбовців. Вони спробували заблокувати його. Попросили не їхати до Верховної Ради Криму. А запропонували зустріч "в банному комплексі за межами Сімферополя". Порошенко категорично відмовився і наполіг, що зустріч пройде в будівлі Верховної Ради Криму.

"Мені натякнули, що я туди не пройду. Я відповів, що вони мене погано знають", - згадує президент.

До будівлі Верховної Ради Порошенко не доїхав 300-400 метрів. Далі йшов пішки в супроводі помічника.

"Що я побачив? Верховна Рада, коли там всередині нібито обговорювався референдум, була заблокована і закрита, жодної людини там не було. І стояло оточення з російських військовослужбовців. З точки зору міжнародного права, це був абсолютно чіткий акт анексії", - упевнений президент.

При цьому Порошенко додав, що ці військові були не військовослужбовцями Чорноморського флоту РФ. А спеціально перекинутий спецназ з Росії, натренований саме на захоплення Криму.

Зараз ви читаєте новину «Порошенко розповів, що робив у Криму перед його захопленням». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

12

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути