четвер, 26 січня 2017 14:22

Олег Тягнибок: Резолюція ПАРЕ – черговий провал української дипломатії

Олег Тягнибок: Резолюція ПАРЕ – черговий провал української дипломатії

Остання резолюція ПАРЕ щодо України – черговий провал української дипломатії й нашої делегації, бо деякі тези цієї резолюції є антиукраїнськими за суттю і ретранслюють точку зору ворога. Про це 26 січня 2017 року заявив лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок.

Очільник націоналістів підкреслив, що попри провальну за суттю резолюцію український МЗС в найкращих совєцьких традиціях уже розповсюдило коментарі про "позитивну оцінку процесу реалізації амбітної програми реформ" та уточнило, що "антиукраїнські поправки були відхилені Асамблеєю".

"Але насправді бачимо черговий провал. Найперше – це фактично вимога надання особливого статусу Донбасу (зміни до Конституції в контексті Мінських угод). Також надто пильною була увага доповідачів ПАРЕ до незаконно ухваленого "мовного" закону в частині збереження встановлених Ківаловим та гражданіном Росії Калєснічєнком так званих "низьких бар'єрів для використання мов національних меншин", навіть у разі визнання закону неконституційним у Конституційному Суді.

Ба більше, у фінальний текст резолюції увійшли ще кілька абсолютно неприпустимих тез: розкритиковано люстрацію – очищення влади, прописано "захист прав опозиції" в інтересах того ж таки "Опоблоку", на один щабель поставлено злочини влади проти активістів Майдану і події в Одесі 2 травня 2014 року, засуджено заборону в'їзду в Україну одіозним московським журналістам", – констатував Олег Тягнибок.

Націоналіст також додав: "У світі поважають сильних! А владу, яка не вміє обстояти справді національні інтереси та йде на такі поступки, називаючи їх "перемогою", треба якнайшвидше гнати!"

Зараз ви читаєте новину «Олег Тягнибок: Резолюція ПАРЕ – черговий провал української дипломатії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути