вівторок, 26 квітня 2016 11:22

Міклош назвав причини провалу українських реформ

Міклош назвав причини провалу українських реформ
Фото: bykvu.com

Слабке політичне керівництво і погана комунікація при проведенні реформ не дали можливості їх реалізувати.

Таку думку висловив радник прем'єр-міністра Володимира Гройсмана Іван Міклош в інтерв'ю Deutsche Welle.

"Завадою для реформ був брак єдності всередині коаліції, погана комунікація між урядом і парламентом, а також між урядом, парламентом і суспільством. Торік лише 37 відсотків урядових законопроектів були схвалені парламентом. Це - дуже поганий показник", - упевнений Міклош.

Він наголосив, що уряд Яценюка за два роки зробив набагато більше, ніж попередники за два минулих десятиліття. Однак цього не достатньо.

"Технократи мали один суттєвий недолік - вони не були політиками, тому не здійснювали комунікацію, не робили політичну роботу. Скажімо, Наталія Яресько домоглася блискучих результатів, зокрема, щодо фіскального дефіциту, скоротивши його, як я вже згадував, у рази. Але, з іншого боку, вони не робили того, що також мають робити міністри: спілкуватися з парламентом і суспільством, борючись за реформи, пояснюючи їх", - зауважив Міклош.

Програма реформ прописана і в програмі співпраці з МВФ, і в рамках Угоди про асоціацію з ЄС. Їхня реалізація залежить від політичної складової роботи, додав радник Гройсмана.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бальцерович озвучив завдання для уряду

Нагадаємо, 22 квітня Петро Порошенко призначив словака Івана Міклоша радником прем'єр-міністра Володимира Гройсмана. Поляк Лешек Бальцерович став представником президента в Кабміні.

Зараз ви читаєте новину «Міклош назвав причини провалу українських реформ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

5

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути