четвер, 23 лютого 2017 19:18

Кандидатура Григоровича на посаду глави Держлісагентства уже схвалена в МінАПК

Кандидатура Григоровича на посаду глави Держлісагентства уже схвалена в МінАПК

Процедура призначення нинішнього глави Державної зернової корпорації Олександра Григоровича на посаду голови Гослесагентва знаходиться на фінішній прямій.

Як повідомило високопоставлене джерело в Адміністрації президента, кандидатура Григоровича схвалена в Міністерстві аграрної політики і продовольства, яке веде лісове відомство, отримавши необхідні узгодження з боку міністра Тараса Кутового.

За словами джерела, інші кандидати на цю посаду не розглядалися.

"Олександр Григорович показав безпрецедентно хороший результат на нинішній ділянці роботи - ДПЗКУ, а це один з найскладніших напрямків. Тому в Мінагро розраховують, що і в лісовій галузі він наведе порядок", - сказав він.

Винесення питання про зміну голови Держлісагентства на Кабмін планувалося минулого тижня. Однак з огляду на державну важливість лісової галузі, режим держрегулювання якої в частині мораторію на експорт лісу є предметом переговорів з Єврокомісією, Тарас Кутовий взяв паузу для отримання схвалення кандидатури Григоровича в АП і у Ігоря Кононенко, якого називають куратором самого міністра. На початку цього тижня це схвалення було отримано, тому призначення нового голови Гослеса може відбутися вже на наступному засіданні Кабміну.

Відзначимо, що в ДПЗКУ інформацію про зміну керівника не підтверджують, ймовірно, боячись викликати побоювання в дестабілізації роботи корпорації через відхід ключового топ-менеджера, в тому числі і з боку китайських партнерів - представників Національної корпорації машинної індустрії та генеральних підрядів. Однак, як стало відомо, щоб компенсувати відхід Олександра Григоровича, на якому замкнуті стратегічні питання, в ДПЗКУ вже підсилюють команду. За останній місяць в правління були введені три нові заступники голови, в тому числі новий фінансовий директор і директор із закупівель.

Нагадаємо, що кандидатуру Олександра Григоровича на посаду глави Держлісагентства обговорювали ще на початку 2015 року за попереднього міністра агрополітики Олексія Павленко

Зараз ви читаєте новину «Кандидатура Григоровича на посаду глави Держлісагентства уже схвалена в МінАПК». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути