середа, 28 вересня 2016 16:23

Добкін і Скорик вимагають розслідувати звинувачення Генпрокурора на їхню адресу

Добкін і Скорик вимагають розслідувати звинувачення Генпрокурора на їхню адресу

Народні депутати від "Опозиційного блоку" Михайло Добкін та Микола Скорик звернулися в Генпрокуратуру з заявами, в яких вимагають допитати їх за висунутими звинуваченнями. Вони заявляють, що після скандальних висловлювань Генпрокурора Юрія Луценка Генпрокуратура не проводить ніяких дій. Депутати впевнені, що справи проти них - це переслідування опозиції, і вимагають їх термінового розслідування.

"Вже минуло більше 12 днів, як Генеральний прокурор заявив, що я є підозрюваним. Однак ніякої підозри я не отримував. Більше того, протягом цього тижня я подав до Генеральної прокуратури два пояснення за вказаною кримінальною справою, проте мене навіть не викликали на допит. Вкотре хочу акцентувати, що я хочу допомогти досудовому слідству. Не варто безглуздо витрачати час суддів і бюджетні гроші. Я вимагаю допитати мене і провести будь-які слідчі дії за моєї участі. Повідомляю про надання мною добровільної згоди на будь-які слідчі дії за моєї участі: допит, проведення слідчих дій в житлових приміщеннях (огляд, обшук, вилучення, тимчасовий доступ і тощо)", - йдеться у заяві Михайла Добкіна на ім'я Генпрокурора.

"Усвідомлюючи суспільну важливість об'єктивного розслідування, заявляю, що я не скоював ніяких злочинних дій, не віддавав жодного злочинного наказу, на посадах державної служби діяв сумлінно, відповідно до Конституції та законів України, а також етики державного службовця. Підкреслюю, що протягом часу, який було витрачено на проведення розслідування у даній справі, у мене тільки один раз в 2014 році були взяті пояснення. Але більше мене не викликали на допити, не пропонували брати участь в будь-яких слідчих діях. Це зайвий раз доводить надуманість справи", - написав у своїй заяві Микола Скорик.

"Хочу підкреслити, що я готовий сприяти досудовому розслідуванню. Не варто безглуздо витрачати час суддів і бюджетні кошти. Я вимагаю допитати мене, і провести будь-які слідчі дії за моєї участі. Я повністю відкритий для спілкування і співпраці з Генеральною прокуратурою України. Я весь час перебуваю в Україні і готовий до будь-яких дій і рішень Генеральної прокуратури України", - також додав він.

"Ми не збираємося ухилятися від слідства або залишати країну, як би цього комусь не хотілося. Ми переконані в своїй невинуватості. Тому, ми бачимо, що після заяв Луценка взагалі нічого не відбувається, ми вимагаємо якнайшвидшого розслідування, якому хочемо і готові допомагати. Замість марної трати часу на політичні справи слідчим краще зайнятися пошуком реальних вбивць і грабіжників", - сказав Микола Скорик, коментуючи заяви, подані народними депутатами на ім'я Генпрокурора.

На думку політика, справи проти депутатів від "Опозиційного блоку" влада фабрикує, щоб відвернути увагу суспільства від соціально-економічної катастрофи, розправляючись з опозицією, вони створюють видимість "роботи".

"Тим часом жодного резонансного злочину не розкрито. Жодного! Спалення одеситів у Будинку профспілок, вбивства Бузини, Шеремета, Калашникова, цілий ряд сумнівних самогубств і тисячі вбивств людей, - всі ці справи лежать мертвим вантажем, тому що Генпрокуратура зайнята переслідуванням опозиції. Чим швидше ми її розвантажимо від цих сфабрикованих справ, тим більше буде шансів, що почнуться розслідування справжніх злочинів", - підсумував Микола Скорик.

Нагадаємо, 15 вересня Юрій Луценко заявив, що екс-губернатор Харківської області Михайло Добкін є підозрюваним у справі про розкрадання землі в Харкові в 2008-10 рр. 22 вересня Генпрокурор заявив, що внесе до Верховної Ради подання на зняття депутатської недоторканності з екс-губернатора Одеської області Миколи Скорика у зв'язку зі справою про напад на євромайданівців 19 лютого 2014 року. Але ніяких підтверджень цих звинувачень Луценко досі не надав.

Зараз ви читаєте новину «Добкін і Скорик вимагають розслідувати звинувачення Генпрокурора на їхню адресу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути