вівторок, 19 квітня 2016 12:10

Дев'ять із десяти партій-лідерів – опозиційні, - Карасьов

Дев'ять із десяти партій-лідерів – опозиційні, - Карасьов

Дев'ять партій із першої десятки лідерів соціологічних досліджень, опозиційні. Про це заявив політолог, директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов, коментуючи результати дослідження групи SocioStreamAG.

За його словами, партії влади потрібно проводити більш виважену соціально-економічну політику.

"Українці втомились від недореформ. Тому потрібна певна тактична пауза, інвентаризація всього, що зроблено. Також треба зробити усе, щоб наслідки реформ не перекладались на людей, а перекладались на економічні та політичні еліти. Реформи не мають проводитись за рахунок українців", - коментує Вадим Карасьов.

Політолог переконаний, що новий уряд повинен найближчим часом вплинути на тарифну політику в сфері ЖКГ та прагматично діяти у питаннях співпраці із Міжнародним валютним фондом.

За словами Вадима Карасьова, через ріст невдоволення діями влади, окрім парламентських партій зростає підтримка "Свободи", "Нашого краю" та Громадянської позиції.

Нагадаємо, що відповідно до даних соціологічного дослідження аналітичної групи SocioStreamAG, якщо вибори відбудуться найближчим часом, то у Раду пройдуть: "Батьківщина" (10% опитаних), "Самопоміч" (8,8%), Опозиційний блок (6,9%), Радикальна партія Олега Ляшка (5,5%) та "Солідарність" (5,3%). Наступна п'ятірка – це "Свобода" (3,8%), "Наш край" (3,4%), УКРОП (2,1%), Громадянська позиція Анатолія Гриценка (2%), Національних рух "Державна ініціатива Дмитра Яроша" (1,6%).

Дослідження соціально-політичних настроїв українців проводилось агенцією "SocioStreamAG" (член Всесвітньої асоціації дослідників громадської думки (WAPOR)) із 6 по 12 квітня. Вибірка є репрезентативною для дорослого населення країни. Дослідження проведено методом особистого інтерв'ю по усій території країни (за виключенням Криму та територій Донецької та Луганської областей, непідконтрольних Україні).

Зараз ви читаєте новину «Дев'ять із десяти партій-лідерів – опозиційні, - Карасьов». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути