четвер, 08 грудня 2016 17:32

Чому Силантьєв не голосував за зняття недоторканності з Новинського

Чому Силантьєв не голосував за зняття недоторканності з Новинського

Сьогоднішнє голосування в парламенті за зняття депутатської недоторканності з депутата-олігарха Вадима Новинського не лише стало перемогою патріотичної частини зали над тими, хто відверто прикриває недругів українського народу. При 228 "за" майже половина депутатського загалу виявилася "проти" або байдужою (що, по суті, рівнозначно позиції "проти").

Тож, як вказують експерти, голосування стало тестом "на вшивість" серед народних обранців.

"Новинського називають прямим агентом Кремля, на допомогу йому піднято всі сили дрібнішої ворожої агентури. Крім того, він – доларовий мільярдер. То ж у нього в руках усі можливості повпливати на позицію колег-депутатів фінансово, – зауважив у розмові з "Фром-юа" політолог Іван Лещук. - Є багато людей з іміджем "патріотів", які не голосували за притягнення Новинського до відповідальності. Звичайно, не можна виключати і випадкового збігу обставин – хтось справді міг бути в лікарні. Але коли, приміром, на всіх відеозаписах видно, що член фракції РПЛ Денис Силантьєв був присутній у залі і при тому не голосував – хоча лідер їхньої фракції Олег Ляшко з трибуни заявив, що фракція голосує за зняття недоторканності з Новинського, – це наштовхує на роздуми".

На жаль, всі спроби додзвонитися до народного депутата Силантьєва й запитати, чому він не взяв участі в голосуванні, хоча був присутнім у залі, і чи правда те, про що почали писати в електронних ЗМІ, – про начебто спонсорську допомогу від Новинського на спортивні проекти уславленого плавця, яка і пояснює його "нерішучість" під час критичного для країни голосування, виявилися марними. На всі дзвінки з різних телефонів приходило одне й те саме SMS: "Вибачте, я не можу зараз відповісти".

Зараз ви читаєте новину «Чому Силантьєв не голосував за зняття недоторканності з Новинського». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути