четвер, 21 квітня 2016 09:02

Четвер у Раді: охорона здоров'я та інформаційна політика

Четвер у Раді: охорона здоров'я та інформаційна політика
Фото: zbroya.info

Сьогоднішнє пленарне засідання парламенту розпочнеться зі складення присяги народними депутатами.

Про це свідчить порядок денний Верховної Ради.

Планується розглянути питання охорони здоров'я. Зокрема, нову редакцію законопроекту щодо трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів людині, проект закону щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров'я.

У порядку денному є також законопроект про внесення змін до Закону "Про Суспільне телебачення і радіомовлення" щодо порядку приєднання ДП "Українська студія телевізійних фільмів "Укртелефільм" та законопроект щодо удосконалення законодавчого регулювання у галузі зовнішньої реклами.

У другому читанні розглядатимуться зміни до Закону "Про телебачення і радіомовлення" щодо визначення передач європейського виробництва. Також законопроект щодо зменшення дефіциту брухту чорних металів на внутрішньому ринку з метою першочергового забезпечення потреб оборонної промисловості та відбудови об'єктів інфраструктури. Внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення дозвільних процедур у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Також прийматимуться рішення з питань поводження з небезпечними відходами й особливостей провадження господарської діяльності на ринку природного газу у перехідний період.

Депутати вирішуватимуть питання про перейменування окремих населених пунктів і районів. Скасовуватимуть рішення Верховної Ради від 24 грудня 2015 року про дострокове припинення повноважень народного депутата Бориса Філатова.

Окрім того, парламент розгляне пропозиції президента до низки законів.

Зараз ви читаєте новину «Четвер у Раді: охорона здоров'я та інформаційна політика». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути