вівторок, 21 лютого 2017 10:58

Блокада Донбасу: Гройсман пішов на поступки

Блокада Донбасу: Гройсман пішов на поступки
Фото: ukrinform.ua

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман відповів на вимоги учасників блокади Донбасу.

Про це у Facebook пише Штаб блокади торгівлі з окупантами.

"Отримавши офіційне запрошення на перемовини від прем'єр-міністра країни, Штаб блокади торгівлі з окупантами виступив з пропозицією негайного звільнення полонених, прийняття закону про окуповані території, який законодавчо забороняє торгівлю на крові", - сказано в повідомленні.

У відповідь Гройсман запропонував долучити представників штабу до комісії з обміну полоненими. Зазначив, що Кабінет міністрів скасовує дозволи, видані СБУ на переміщення товарів, і видає постанову, що регулює переміщення вантажів відповідно до закону про боротьбу з тероризмом.

"Впливати на більшість БПП і НФ у парламенті прем'єр, за його словами, не може, тому прийняття закону від нього не залежить", - зазначив глава уряду.

Штаб пообіцяв розглянути пропозиції та відповісти після консультацій з експертами. При цьому активісти продовжать блокаду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали найбільш зацікавленого у торгівлі з окупантами

25 січня ветерани АТО та народні депутати Семен Семенченко, Тарас Пастух та Володимир Парасюк заблокували залізницю між станціями Світланове та Шипілове. Пзніше – ще одну ділянку залізниці на Луганщині. Також учасники блокади перекривають автомобільні шляхи.

Протестанти хочуть припинити торгівлю з окупованими районами Донецької і Луганської областей. Окрім товарів, звідти постачають вугілля. Уряд запевняє, що блокада ОРДЛО підриває енергетичну безпеку країни. 15 лютого на позачерговому засіданні Кабмін ввів надзвичайний стан у сфері енергетики.

Голова партії "Самопоміч" Андрій Садовий підтримав дії ініціаторів економічної блокади Донбасу, депутатів Семенченка та Соболєва. Також блокаду підтримала "Батьківщина".

Зараз ви читаєте новину «Блокада Донбасу: Гройсман пішов на поступки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути