пʼятниця, 13 березня 2009 11:27

Балога за підвищення пенсійного віку

Балога за підвищення пенсійного віку

Глава Секретаріату Президента Віктор Балога виступає за збільшення віку виходу на пенсію, який зараз становить 60 років для чоловіків і 55 років для жінок.

Про це він сказав в інтерв"ю газеті "Комерсант".

Нічого страшного в підвищенні віку виходу на пенсію немає

"У нас дуже багато з людей продовжують працювати після виходу на пенсію, державні службовці пишуть заяви, щоб їм продовжили строк роботи на держслужбі. Так що нічого страшного в підвищенні віку виходу на пенсію немає", - сказав Балога.

На його думку, українській владі не варто негативно сприймати рекомендацію Міжнародного валютного фонду про збільшення віку виходу на пенсію в Україні.

"Якщо МВФ рекомендує це, нам варто до них прислухатися, а не сприймати пропозиції в багнети. Потрібна тільки політична воля коаліції й не потрібно популізму. А ще краще - політична воля всього парламенту", - вважає він.

Балога закликав всіх політиків і гілки влади об"єднатися, провести переговори із МВФ, внести необхідні зміни до законодавства й одержати другий транш МВФ.

Прем"єр-міністр Юлія Тимошенко називає недоцільним збільшення віку виходу на пенсію.

У червні 2007 року Кабінет Міністрів мав намір запропонувати Верховній Раді зняти вікові обмеження для державних службовців на посадах, на які призначають Президент, Рада й Кабмін.

Раніше Рада підвищила граничний вік перебування на держслужбі для чиновників 1-2 категорій, яких призначають Рада, Президент і Кабмін, до 65 років для чоловіків і 60 років для жінок.

Для інших категорій вік виходу на пенсію становить 60 років для чоловіків і 55 років для жінок.

За матеріалом: "Комерсант".

Зараз ви читаєте новину «Балога за підвищення пенсійного віку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

8

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути