четвер, 09 лютого 2017 16:00

Арсеній Яценюк: Ми не маємо права писати нову книгу протистояння між Україною і Польщею на трагічних подіях минулого

Арсеній Яценюк: Ми не маємо права писати нову книгу протистояння між Україною і Польщею на трагічних подіях минулого

"Ми не маємо права писати нову книгу протистояння між Україною і Польщею на трагічних подіях минулого. Нам зараз треба думати про наше спільне майбутнє в ЄС", - наголосив лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк під час V Київського безпекового форуму для молоді, організованого Фондом "Відкрий Україну" 9 лютого.

"Польща була, є і залишається не просто нашим сусідом, а нашим близьким партнером", - наголосив він.

"У мене викликають дуже велике занепокоєння останні події, які відбуваються у наших двосторонніх відносинах. Неприйнятно, коли будь-яка зі сторін намагається отримати політичний рейтинг чи політичні дивіденди на трагічних сторінках нашого минулого", - наголосив Арсеній Яценюк.

Лідер "Народного фронту" нагадав, що "між Україною і Польщею був започаткований історичний діалог вже більше десятиліття тому": "Було декілька спільних декларацій, які вкладалися в слова Івана Павла Другого: "прощаємо і просимо прощення".

"Моє послання до наших польських друзів тільки одне: давайте не зраджувати, а слідувати словам Іоанна Павла Другого. Ми ці сторінки перегорнули. Ми не маємо права писати нову книгу протистояння між Україною і Польщею на трагічних подіях минулого. Нам зараз треба думати про наше спільне майбутнє в Європейському Союзі", - наголосив він.

Арсеній Яценюк підкреслив, що Україна поважає внутрішню політику Польщі й висловив переконання, що Польща і чинний польський уряд так само поважають Україну та українську історію.

Зараз ви читаєте новину «Арсеній Яценюк: Ми не маємо права писати нову книгу протистояння між Україною і Польщею на трагічних подіях минулого». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути