Ексклюзиви
четвер, 14 січня 2016 14:23

Антикорупційний комітет провалив скасування скандальної поправки

Антикорупційний комітет провалив скасування скандальної поправки

Комітет Верховної Ради з питань запобігання й протидії корупції не зміг рекомендувати парламенту скасувати норму держбюджету про відстрочку до 2017 року щодо введення електронного декларування доходів чиновників.

Депутати не змогли зібрати кворум.

Голова комітету запропонував рекомендувати у цілому відповідний законопроект №3755 депутата БПП Вадима Денисенка.

Однак для кворуму на комітеті не вистачило одного члена. Голова комітету вирішив не закривати засідання, щоб на наступних зборах рекомендувати прийняти законопроект.

Водночас експерт делегації Євросоюзу в Україні Марія Стогова заявила, що Нацагентство з запобігання корупції й система електронного декларування повинні запрацювати в Україні у першому кварталі 2016 року.

"Ця норма чітко приписана в зобов'язанні України перед Євросоюзом – у першому кварталі 2016 року", - сказала вона.

"Тобто, до 1 квітня ми хотіли б бачити й запуск Національного агентства із запобігання корупції, і вже робочу систему електронного декларування, і перевірки цих же декларацій", - уточнила представник ЄС.

Нагадаємо, Верховна Рада у процесі доопрацювання закону про держбюджет на 2016 рік відклала до 1 січня 2017 року введення нової системи фінансового контролю державних службовців. Перехід до електронного декларування є зобов'язанням України перед ЄС в частині отримання безвізового режиму.

У Кабінеті міністрів заявили, що внесуть до Верховної Ради правки до закону про державний бюджет, які скасують скандальний пункт.

Зараз ви читаєте новину «Антикорупційний комітет провалив скасування скандальної поправки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути