понеділок, 06 серпня 2012 22:35

Важкоатлет Олексій Торохтій здобув 3-тю золоту медаль для України

Олексій Торохтій приносить Україні довгоочікувану третю золоту нагороду Олімпійських Ігор у Лондоні. Фото: olympic.sport.ua

Важкоатлет Олексій Торохтій виборов для України третю золоту медаль на літніх Олімпійських іграх в Лондоні у ваговій категорії до 105 кілограм.

В останньому раунді фінальних змагань він зумів підняти штангу вагою 227 кг і, набравши 412 очок, став олімпійським чемпіоном.

Друге місце посів представник Ірану Наваб Насіршелал (411 очок), бронза у поляка Бартоломея Бонка (410 очок).

Ще один українець Сергій Тагіров посів 10-е місце.

Тепер в активі України 3 золоті і 6 бронзових медалей, і вона піднялася на 16 місце в загальнокомандному заліку.

Зараз ви читаєте новину «Важкоатлет Олексій Торохтій здобув 3-тю золоту медаль для України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua