Ексклюзиви
середа, 16 квітня 2014 17:46

Спецтема: Війна на Донбасі

У Краматорську військові на БМД вирвались із блокади і відкрили вогонь

У Краматорську військові на БМД вирвались із блокади і відкрили вогонь

У Краматорську колона української техніки з чотирьох БМД вирвалася з блокади проросійських сил.

Місцеві пустилися в погоню на шести авто та квадроциклі, передає Громадське ТБ.

Як передають місцеві жителі, український військовий дістав гранату, зірвав чеку та наказав людям, що блокували техніку, розійтися.

Обережно, ненормативна лексика

Колона вирушила у бік краматорського аеродрому. Українські БМД переслідує автобус із 30-ма озброєними терористами. Почалася перестрілка. Колона розвернулася та поїхала у бік Дружківки.

Колона звернула в поле між Краматорськом та Дружківкою. Автобус продовжує переслідування. Наші військові відкрили попереджувальний вогонь із бортових гармат.

Зараз ви читаєте новину «У Краматорську військові на БМД вирвались із блокади і відкрили вогонь». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

40

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути