Понеділок, 21 Травня 2012
Вхід або Facebook-логін Реєстрація

Реєстрація

 
 
 
 
 
 
Унікальний ідентифікатор кожного користувача. Дозволяється використовувати лише літери латинського алфавіту та цифри.

 
E-mail, що буде використовуватись для ідентифікації та як адреса надсилання сервісних повідомлень від Gazeta.ua. Відомий тільки адміністраторам. НЕ ВІДОБРАЖАЄТЬСЯ на сайті і є конфіденційною інформацією!
14.02.2012 10:14

На Рівненщині загинули полковник Міноборони і начальник аеродрому

На Рівненщині загинули полковник Міноборони і начальник аеродрому
На Рівненщині загинули полковник Міноборони і начальник аеродрому

В понеділок 13 лютого на Рівненщині знайшли мертвими начальника місцевого аеродрому "Воронів" 54-річного Юрія Лісіцина та полковника Генштабу Збройних Сил України 38-річного Андрія Авдєєва.

Обох чоловіків без ознак життя виявили охоронці аеродрому, які вранці прийшли на роботу. Тіла лежали у так званій караулці – будинку сторожів на території авіаційно-спортивного клубу. Всередині приміщення було повно їдкого диму.

Охоронці знайшли і винесли на двір обох потерпілих, викликали "швидку допомогу". Однак медична допомога їм уже не знадобилася – Лісіцин та Авдєєв уже були мертві.

За попередньою версією, чоловіки отруїлися чадним газом. У кімнаті вигоріло півтора метри підлоги та диван.

"Ймовірно, це сталося ще у ніч проти понеділка, коли вони спали. Точніше сказати важко, доки триває експертиза, - розповів прокурор Гощанського району Ярослав Квятковський. – Пожежі у приміщенні не було, але почав тліти і диміти матрац. Попередити чи рятувати чоловіків було нікому. Адже на території бази більше нікого не було. А найближчі житлові будинки стоять надто далеко звідти, аж за полем. Обох загиблих уже упізнали – це справді начальник авіаційно-спортивного клубу та посадовець з Міністерства оборони України".

Подробиці нещасного випадку ще з'ясовують слідчі. На самому ж аеродромі від коментарів відмовляються.

Авіаційно-спортивний клуб розташований за 33 км від Рівного, за селом Воронів Гощанського району. У ньому тренуються спортсмени-парашутисти та планеристи.


Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Alt+A

Зараз Ви читаєте новину «На Рівненщині загинули полковник Міноборони і начальник аеродрому». Вас також можуть зацікавіти свіжі новини України та світу на Gazeta.ua



Коментарі 0
Додати коментар

Коментарі, що не суперечать загально визнаним моральним і етичним нормам, публікуються вільно. Коментарі, що порушують правила, ображають інших учасників дискусії або третіх осіб, містять нецензурні вислови або спам будуть вилучені модератором.

Якщо Ви НЕ АВТОРИЗОВАНИЙ користувач, Ваш коментар буде відображено разом з першими трьома сегментами Вашої ІР-адреси. Щоб приховати власний ІР, необхідно авторизуватись

Додавати зображення та лінки до коментарів можуть тільки авторизовані користувачі

Вхід або Реєстрація
Завантаження...
Ще коментарів...
свое дело идеи Джефф Бриджес
Загрузка
наруто 1 сезон куплю Nissan Almera Classic в Черновцах
реклама

Голосування

Хто організував вибухи в Дніпропетровську?

невдоволені життям українці
криміналізований бізнес
терористи-одинаки
іноземні спецслужби
противники Євро-2012
влада
радикальні організації
важко сказати
Переглянути
работа в днепропетровске sinoptik.ua
10 з 10 3575
Приєднуйтесь і слідкуйте за новинами у соцмережі FACEBOOK
Приєднуйтесь і слідкуйте за новинами у соцмережі Вконтакте