понеділок, 16 липня 2012 01:33

Італію охопили лісові пожежі: евакуйовано 500 осіб

Італію охопили лісові пожежі: евакуйовано 500 осіб
academic.ru

Близько 500 осіб, у тому числі туристи, евакуйовані в неділю з околиць міста Сан-Теодоро на італійському острові Сардинія через пожежі, повідомляють місцеві ЗМІ.

Згідно з повідомленнями, що надходять з місця події, пожежі, спровоковані спекою, перекинулися на деякі будинки, проте даних про потерпілих на даний момент немає.

Для локалізації та гасіння вогню на Сардинії пожежні використовують наземні і повітряні засоби, в тому числі, чотири літаки і чотири вертольоти.

Як наголошується на сайті газети Il Messaggero, лісові пожежі охопили в неділю майже половину Італії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Через потужні пожежі в Колорадо вигоріло дотла ціле місто

Висока температура повітря, яка тримається на Апеннінському півострові вже третій тиждень, стала причиною загоряння лісів і полів не тільки на Сардинії, а й в областях Абруццо, Апулія, Калабрія і на Сицилії.

Зараз ви читаєте новину «Італію охопили лісові пожежі: евакуйовано 500 осіб». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути