Ексклюзиви
вівторок, 26 травня 2015 09:43

Бойовики "ЛНР" розстріляли медичний автомобіль ЗСУ: є жертви

Бойовики "ЛНР" розстріляли медичний автомобіль ЗСУ: є жертви
Фото: 112.ua

Біля Комишного бойовики розстріляли медичний військовий автомобіль. Один військовий загинув, один поранений.

Про це повідомляє офіційний сайт голови Луганської військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля. 

"У понеділок (25.05) близько 12-ї години в Станично-Луганському районі бойовики розстріляли медичний автомобіль УАЗ-"таблетка", що належить Збройним силам України. Диверсійний акт стався біля самого кордону з Росією на контрольованій Україною території. Медичний автомобіль із двома військовими їхав із с. Комишне в с. Сизе й потрапив під автоматний вогонь. У результаті один військовий загинув (чоловік 46 років), ще один важко поранений. Зараз він перебуває в лікарні", - йдеться у повідомленні.

За словами очільника області Геннадія Москаля, у цю місцевість часто пробираються диверсійно-розвідувальні групи з території Росії і їх не зупиняє те, що на автомобіль нанесені спеціальні розрізнювальні знаки.

 

Зараз ви читаєте новину «Бойовики "ЛНР" розстріляли медичний автомобіль ЗСУ: є жертви». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути