понеділок, 12 вересня 2011 10:46

Фура розтрощила в Маріуполі легковика, 3 людини загинули на місці
18

Фото: Фото: 0629.com

11 вересня близько 7 години ранку біля третього прохідної Маріупольського морського порту в страшну аварію потрапив легковий автомобіль Geely.

Автомобіль рухався з боку селища Піщане і зіткнувся з вантажівкою-металовозом.

Троє пасажирів Geely - 21-річна студентка МДУ і двоє невідомих чоловіків віком приблизно 25 і 30 років - загинули на місці. Ще трьох пасажирів "швидка" госпіталізувала в лікарню.

37-річний водій іномарки отримав перелом правого стегна, ребер, правого плеча. У момент госпіталізації постраждалий знаходився в стані шоку. Важку травму отримала також 24-річна жінка. З відкритою черепно-мозковою травмою, забоєм головного мозку її доставили до відділення травматології лікарні № 9. Ще одна пасажирка легковика, 30-річна жінка, отримала вивих тазостегнового суглоба.

Зараз ви читаєте новину «Фура розтрощила в Маріуполі легковика, 3 людини загинули на місці». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути