вівторок, 15 грудня 2015 09:30

Українські будівельні компанії вийшли на ринок США

Українські будівельні компанії вийшли на ринок США

Українська будівельна компанія Geos вийшла на американський будівельний ринок з новим проектом в Чикаго. Один з провідних українських девелоперів БК Geos через місяць приступає до будівництва житлового будинку в центральному районі Чикаго Roscoe Village.

За словами представників Geos, будівельні компанії в Чикаго спеціалізуються на зведенні хмарочосів, тому вхід на ринок українських девелоперів свідчить про довіру американців до якості роботи будівельних фірм з України.

Як відомо, пріоритетом українських будівельних кампаній є також і країни Європи. Зокрема, в рамках європейських проектів Geos, фірма починає будівництво об'єктів у столиці Угорщини Будапешті.

Зараз ви читаєте новину «Українські будівельні компанії вийшли на ринок США». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути