неділя, 07 червня 2015 11:35

Дзюдо: Українка виборола золото на Кубку Європи

Шушана Гевондян. Фото: judokramatorsk.info

Українка Шушана Гевондян стала переможницею етапу відкритого Кубку Європи з дзюдо, який проходить у Мінську.

Вона завоювала "золото" у ваговій категорії до 57 кг, повідомляє Укрінформ.

На шляху до подіуму Гевондян перемогла Ксенію Данилович з Білорусі, італійку Мартину Ло Гудиче, а у фіналі за 29 секунд отримала чисту перемогу над Йоганною Мюллер із Німеччини.

Переможцями у перший ігровий день також стали французи Маріель Прюво(63 кг), Кіліан Ле Бло(66 кг) і Гійом Шане(73 кг), білоруска Дарина Скрипник(52 кг), Олександра Подрядова з Казахстану(48 кг) і Отар Бестаєв з Киргизстану(60 кг).

У другий день турніру дзюдоїсти розіграють ще сім комплектів нагород. Нагадаємо, наприкінці квітня збірна України з дзюдо повернулася на Батьківщину із "золотом" престижного міжнародного турніру серії World Masters, який пройшов в Рабаті (Марокко).

Зараз ви читаєте новину «Дзюдо: Українка виборола золото на Кубку Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua