За даними сайту booking.com, в Україні у грудні 2015 року працює 222 хостелів. Ще торік вони були лише в містах-мільйонниках, тепер є і в менших обласних центрах, і навіть туристичних райцентрах - Коломиї, Мукачевому, Кам'янці Подільському. Про це Gazeta.ua розповів директор франчайзингової мережі Dream Hostels Максим Маєвський.
"У Кризу багатьом українцям відпочинок за кордоном не по кишені, вони почали активно освоювати внутрішній туризм. Поїхали в першу чергу в Карпати, Львів та Одесу. Цього року люди дізналися, що таке хостел. Ними стали активно користуватися не тільки молодь, а й люди за 40. Це і туристи, і ті, хто приїхав у відрядження", - говорить експерт.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Київ назвали найдешевшим для туристів містом Європи
За словами Максима Маєвського, хостели мають значний потенціал. Проживання в них майже вдвічі дешевше, ніж в готелях та квартирах з подобовою орендою. З наступного року наростатиме кількість хостелів, а після насичення ринку почнеться змагання за якість послуг. Тоді гості за ту ж ціну матимуть змогу обирати кращий сервіс.
"Безумовно, ринок хостелів наступного року розширюватиметься. Ріст буде близько 30 відсотків. У 2016 році ми очікуємо, що хостели з'являться у решті обласних центрів - Рівному, Хмельницькому, Житомирі, Сумах і Кіровограді. Недооціненими є Дніпропетровськ, де тільки сім хостелів, Вінниця з двома маленькими хостелами, Запоріжжя із одним хостелом на 760 тисяч населення. І навіть Одеса, де чимало хостелів відкриваються навесні й закриваються на зиму", - вважає директор мережі хостелів.
Нагадаємо, найбільше хостелів нараховують у Києві - 84, Львові - 64 та Одесі 21.
Коментарі