понеділок, 18 серпня 2014 12:08

"Лакеї і просто ідіоти, геть від Макаревича!" - Акунін

"Лакеї і просто ідіоти, геть від Макаревича!" - Акунін
Фото: tsn.ua

Відомий російський письменник Борис Акунін заступився за російського музиканта Андрія Макаревича, якого через виступ в Україні хочуть позбавити державних нагород

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Хочеться показати Андрію Макаревичу, як багато тих, хто на його боці. Мені здається, йому це зараз потрібно. 1 лайк тут прирівнюється до висловлення: "клікуші, лакеї і просто ідіоти, геть від Макаревича!", - зазначив письменник.

Нагадаємо, депутати Державної думи Росії незадоволені словами і діями лідера російського гурту "Машина часу" Макаревича, який нещодавно відвідав Донеччину з концертом, та хочуть позбавити його всіх державних нагород.

Зараз ви читаєте новину «"Лакеї і просто ідіоти, геть від Макаревича!" - Акунін». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі