середа, 30 листопада 2016 20:02

Французький суп з перепелицею готують на прозорому бульйоні

Французька кухня дуже схожа з українською. Вони використовують схожі продукти для приготування. Французи відомі в світі своїми смачними бульйонами. Вони мають бути прозорими, але водночас і наваристими.

"Суп з карпатської перепелиці готується легко, але потребує до себе особливої уваги, — каже шеф-кухар столичного ресторану "ПанТеляПасе" Андрій Кучерявий. - Його готую з домашньою локшиною та грибами".

 

Інгредієнти:

1/2 перепілки

1 склянка бульйону

1 селера

1 цибулина

1 морквина

2 лаврові листки

80 г локшини

60 г грибів гливи

по 1/3 ч. л. тимяну, чорного перцю горошком та розмарину

Приготування:

Зварити бульйон з каркасу півня. Його виходить 2-3 літри. На суп потрібно 1 склянка. Решту можна використовувати для інших страв.

"Основа супу припадає на бульйон. Він вариться за французьким рецептом. Там бульйонам приділяється особлива увага. У французів є навіть такі, що варяться 3 доби. Цей бульйон світлий. Вариться з каркасу півня 5-6 годин. Потім 2 години він настоюється", - каже кухар

Додати в бульйон по 1 морквині, цибулині та селері.

"Французи овочі кидають у всі бульйони. Цей набір називають світлий або темний меркуа. Залежно від співвідношення моркви та селери. Я в борщ кидаю світлий набір", - каже пан Андрій.

За пів години до закінчення приготування, додати збір трав. Це лаврові листки, тимян, чорний перець горошком та розмарин. Потім зливає бульйон і ложкою знімає зайвий жир. Має вийти прозора рідина.

"Бульйон можна зіпсувати, якщо вчасно не зняти піну з бульйону. Коли м'ясо нагрівається, у нього згортається білок і дає піну. Треба зробити малий вогонь, щоб не кипів. Він має томитися, як французи кажуть посміхатися".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Курячі стегна запікають в солодкому соусі

М'ясо перепілки відділити від кісток. Залишити тільки крило та стегно з кісткою. Все решта філе. Різати його не потрібно. Подається половина перепілки цілим шматком.

"Перепілка має трохи жорсткувате м'ясо. Щоб не втратити його соковитість краще готувати за технологією су-від на низькій температурі, яка не перевищує 70 градусів. Щоб не слідкувати постійно за температурою, краще 1 годину готувати в мультиварці. Там температура фіксується, - радить кухар. - Локшину для супу ми робимо самі. Це класика. Хоча можна брати й магазинну. Змішую яйця та борошно грубого помелу. Розкачую вручну і розрізаю ножем. Сушу і перед подачею супу її варю", - каже Андрій.

Гриби порізати на шматки і обсмажити. Кидає їх та локшину у киплячий бульйон. Проварює 5 хвилин і вимикає вогонь. Тоді в каструлю кладе зварену перепілку.

Можна додати й петрушку. Від цього бульйон стане ще смачнішим. Але це тільки перед подачею на стіл. Петрушка може при варінні пофарбувати суп і зробити його гірким.

Зараз ви читаєте новину «Французький суп з перепелицею готують на прозорому бульйоні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 35413
Голосування Які умови миру і зупинення війни для вас прийнятні
  • Відмова від Донбасу, але вивід військ РФ з усіх інших територій
  • Замороження питання Криму на 10-15 років
  • Відмова від Криму і Донбасу за умови надання гарантій безпеки від Заходу щодо всіх інших територій
  • Зупинка війни по нинішній лінії фронту
  • Лише повне відведення військ РФ до кордонів 1991-го
  • Ваш варіант
Переглянути