пʼятниця, 30 грудня 2011 06:00

За одну букву заплатили 500 гривень

— Коли маєш хороший автомобіль, на який ти сам заробив, можна замовити і оригінальні номерні знаки. Знаю, що мої номери символізують успіх, гармонію і впевненість. Вони створюють позитивну енергетику в автомобілі, — розказує депутат Уманської міської ради Микола Мельник, 44 роки.

Його "мерседес" має номери "АААА". Каже, що номерний знак йому подарували друзі.

— Маю ще один індивідуальний номер "0028" на "тойоті". Замовляв його сам. Я — прикордонник, тому для мене ця дата дуже важлива. 28 травня — День прикордонника.

Уманець Олександр, 32 роки, рік їздить з індивідуальними номерними знаками.

— Називати слово, що вказане на номерах не буду, бо такий напис в Україні тільки в мене, — каже Олександр. — Це моє прізвисько. Так мене називають лише друзі. Подарували на день народження. Знали, що я хотів собі незвичні номери на машину. Потім випадково дізнався, що за одну букву заплатили 500 гривень.

На Черкащині приблизно 20 автомобілів мають індивідуальні номерні знаки. Серед них —  "Брат", "Брат 2", "Масік", "Натік", "Сміла", "Люда", "Артем". Є з назвами підприємств — "Бочка", "Манеж", "МІК".

— Обрали собі номери з назвою компанії, щоб автомобіль одразу впізнавали, — розповідає директор фірми "Манеж" Володимир Дяченко, 44 роки. — Буває, домовляєшся про зустріч із людиною і кажеш такі-то номера, а тут кажеш "Манеж". Це ефектно, презентабельно, люди одразу впізнають назву фірми. Це хороша реклама, бо є ефект мелькання. Та й дозволів більше ніяких не треба.

Золотоніська фірма з надання ритуальних послуг має кілька автомобілів, катафалк і мікроавтобус з номерними знаками: "Ритуал", "Ритуал 1", "Ритуал 2".

— Такий номерний знак може собі замовити будь-хто. Єдине застереження, щоб не містив якихось образ чи нецензурних слів. При цьому основний номерний знак не вилучається, — розказує Володимир Ліщенко з обласної ДАІ. — На такому номері має бути від трьох до семи цифр. Виготовляють їх у Києві. Ціна стартує від півтори тисячі гривень залежно від кількості літер.

Зараз ви читаєте новину «За одну букву заплатили 500 гривень». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути