пʼятниця, 26 листопада 2010 08:15

П'ятов жодного разу не помилився

У вівторок донецький "Шахтар" переміг сербський "Партизан" у матчі Ліги чемпіонів — 3:0. Цей виграш зробив оптимальними шанси чемпіона України на вихід до 1/8 фіналу турніру.

Дії кожного футболіста "гірників" у белградській грі оцінює колишній футболіст київського "Динамо" Павло Шкапенко, 37 років. Шкала оцінок — 10-бальна.

Андрій П'ятов (воротар) — 7

Не побачив у діях голкіпера жодної помилки. Чітко діяв на виходах, демонстрував прекрасну реакцію. Весь час був сконцентрований на грі, врятував навіть на останніх хвилинах, коли доля матчу була вирішена.

Даріо Срна (правий захисник) — 7,5

Строго діяв в обороні. Після перерви додав активності й у наступальних діях. Відзначився гольовою передачею на Жадсона.

Дмитро Чигринський (центральний захисник) — 6

Зіграв нормально, але не більше. У першому таймі кілька разів пропускав суперника на ударні позиції. Отримав попередження.

Ярослав Ракицький (центральний захисник) — 6

Бракує взаєморозуміння з Чигринським. Кожен по собі діє непогано, але як оптимальна зв'язка себе поки що не проявляють.

Разван Рац (лівий захисник) — 6,5

Великих проблем форварди суперника йому не забезпечили. Кілька разів непогано ходив в атаку.

Тарас Степаненко (опорний півзахисник) — 7

Нервово почав зустріч, хвилювався. Зате намагався допрацьовувати кожний епізод. Гол додав йому впевненості. Контролював середину поля.

Олексій Гай (опорний півзахисник) — 6

Особливо нічим не примітний. Просто робив свою справу. Інколи помилявся в передачах.

Дуґлас Коста (правий атакувальний півзахисник) — 5,5

Далекий від оптимальної форми. На важкому від дощу газоні не зміг показати найкращі якості — дриблінг насамперед.

Жадсон (атакувальний півзахисник) — 7

Розкрився у другому таймі. Забив гол, вів командну гру в атаці.

Вілліан (лівий атакувальний півзахисник) — 7,5

Не прив'язувався до свого флангу, постійно зміщувався з м'ячем, змінював ритм атаки. Майстерно обігравав один в один.

Луїс Адріано (нападаючий) — 6

Не забив — хвалити нема за що. З іншого боку, багато рухався, звільняв зони для партнерів.

Едуардо (нападаючий) — 7

Забив гол у класичному для форварда стилі. Взагалі останнім часом часто вражає ворота — вдала трансферна робота "Шахтаря".

Футбол. Ліга чемпіонів. Груповий турнір. Група "Н"

"Партизан" (Бєлград, Сербія) — "Шахтар" (Донецьк, Україна) — 0:3 (0:0)

23 листопада. Бєлград. Стадіон "Партизан". 28 тис. глядачів (розрахований на 32887). +9°С.

Суддя: Франк Де Блеккре (Бельгія)

"Партизан": Стойкович, Лазевський, Крстаич, Мілан Йованович, Стеванович, Смилянич, Петрович (Медо, 64), Саша Ілич (Ілієв, 84), Бабович, Морейра (Давидов, 73), Клео.

Тренер: Олександр Станоєвич.

"Шахтар": П'ятов, Срна, Чигринський, Ракицький, Рац, Гай (Віценець, 74), Степаненко, Дуґлас Коста (Едуардо, 62), Жадсон (Алекс Тейшейра, 75), Вілліан, Луїс Адріано.

Тренер: Мірча Луческу (Румунія).

Голи: Степаненко (52), Жадсон (59), Едуардо (68).

Попередження: Гай (32), Смілянич (39), Бабович (40), Степаненко (48), Чигринський (67), Іліч (83).