понеділок, 23 квітня 2018 17:05

Жіноча збірна з тенісу здивувала Канаду, однак покинула Світову групу

Україна зустрілась з Канадою в рамках матчевої зустрічі плей-оф Другої світової групи Кубка Федерації з тенісу.

Леся Цуренко зуміла принести перше очко для збірної України. Друга ракетка України в трьох сетах обіграла Бьянку Андрееску.

Канада - Україна 0:1
Бьянка Андрееску - Леся Цуренко 6:4, 3:6, 0:4

У другому матчі дня Ежені Бушар здобула перемогу над Катериною Бондаренко.

Канада - Україна 1:1
Ежені Бушар - Катерина Бондаренко 6:2, 7:5

Другий ігровий день:

Відкривали другий ігровий день перші номери збірних - Леся Цуренко і Ежені Бушар.

Канада - Україна 2:1
Ежені Бушар - Леся Цуренко 6:4, 2:6, 7:6 (5)

Габріела Дабровські і Катерина Бондаренко зустрічалися в заключному матчі одиночного розряду.

Канада - Україна 2:2

Габріела Дабровські - Катерина Бондаренко 6:3, 2:6, 1:6

Результат протистояння вирішувався в парному поєдинку, де Катерина Бондаренко з Ольгою Савчук протистояли Габріеле Дабровські і Бьянка Андрееску. Канадки залишили за собою перший сет, де здобули перемогу (6:3). Другу партію українки провели значно краще, зумівши зрівняти рахунок у матчі. Однак у вирішальний момент Дабровські і Андрееску все-таки здобули перемогу для Канади в матчі з Україною. Повідомляє про подію isport.ua.

Канада - Україна 3:2

Дабровські/Андрееску - Бондаренко/Савчук 6:3, 4:6, 6:3

Таким чином, Україна залишає Світову групу і в наступному сезоні візьме участь у зональних змаганнях.

Перед цим жіноча збірна України з тенісу програла Австралії в матчі Другої світової групи Кубка Федерації.

Зараз ви читаєте новину «Жіноча збірна з тенісу здивувала Канаду, однак покинула Світову групу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua