неділя, 22 квітня 2018 15:56

"Зоря" у захоплюючому матчі зберегла шанси на "бронзу" УПЛ

"Маріуполь" догравав у меншості через вилучення Кирюханцева. Фото: УПЛ

У неділю, 22 квітня, в 28-му турі чемпіонату України "Зоря" у Запоріжжі вирвала вольову перемогу над "Маріуполем" (3:1).

У першому таймі відзначилися гості: грубої помилки припустився Гордієнко, який діяв на позиції центрального захисника. Футболіст невдало зупинив м'яч, хотів відпасувати назад на голкіпера Луніна, однак м'яч перехопив Мишньов і вивів свою команду вперед.

Після перерви команди значно пожвавішали і підопічні Юрія Вернидуба все-таки змогли вирвати перемогу. Спочатку забив Юрі, якому асистував Громов, потім виправився Гордієнко після подачі з кутового, а крапку у доданий час поставив Громов після стрімкого випаду.

"Маріуполь" догравав у меншості через вилучення Кирюханцева за фол проти Громова.

Таким чином, "Зоря" здобула першу перемогу за останні чотири матчі і зберегла шанси відстояти свій титул бронзового призера. Від третьої сходинки луганців відділяє чотири очки.

"Зоря" - "Маріуполь" 3:1

Голи: Юрі, 67, Гордієнко, 75, Громов, 90+2 - Мишньов, 30

"Зоря": Лунін, Опанасенко, Тимчик, Гордієнко, Чечер, Караваєв, Харатін (Фаупала, 53), Громов (Луньов, 90), Андрієвський, Сілас, Юрі (Кочергін, 90)

"Маріуполь": Гальчук, Дава (Білий, 31), Яворський, Кирюханцев, Демір, Чурко, Пихаленок, Болбат, Мишнєв, Тотовіцкій, Ігнатенко (Дедечко, 63).

Попередження: Дава (17), Ігнатенко (23), Юрі (70), Яворський (70), Тотовицький (81), Білий (82), Дедечко (87)

Вилучення: Кирюханцев, 80 (фол останньої надії)

Після перемоги над "Маріуполем" у "Зорі" стало 40 очок і команда перемістилася на четверту позицію в турнірній таблиці.

Зараз ви читаєте новину «"Зоря" у захоплюючому матчі зберегла шанси на "бронзу" УПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua