середа, 13 травня 2015 23:48

У фіналі Ліги Чемпіонів зіграють "Барселона" та "Ювентус"

Гол Роналду не допоміг "Реалу" зберегти трон. Фото: sports.ru

У півфінальному матчі Ліги чемпіонів на стадіоні "Сантьяго Бернабеу" у Мадриді "Реал" і "Ювентус" зіграли внічию з рахунком 1:1.

"Вершкові", які тижнем раніше в Турині поступилися з рахунком 1:2, вийшли вперед на 23-й хвилині: Кріштіану Роналду реалізував пенальті, призначений за фол Джорджо К'єлліні на Хамесі.

Зрівняти рахунок "стара синьйора" зуміла на 57-й хвилині: як і в першій грі ворота "Реала" вразив Альваро Мората.

Таким чином, "Ювентус" вийшов переможцем протистояння і зіграє у фіналі Ліги чемпіонів, а "Реал" не зумів захистити титул кращої команди Європи.

Суперником "Ювентуса" у фінальному поєдинку стане інший іспанський клуб - "Барселона", яка за сумою двох матчів обіграла мюнхенську "Баварію".

Фінал турніру відбудеться 6 червня в Берліні.

Ліга чемпіонів. 1/2 фіналу. 2-й матч

Реал Мадрид (Мадрид, Іспанія) - Ювентус (Турин, Італія) - 1:1

Голи: Роналду, 23 (1: 0, пен); Мората, 57 (1: 1).

Попередження: Іско, 32; Родрігес, 44 - Тевес, 70; Ліхтштайнер, 76.

Зараз ви читаєте новину «У фіналі Ліги Чемпіонів зіграють "Барселона" та "Ювентус"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua