четвер, 11 липня 2013 08:56

Універсіада-2013. Українці завоювали 11 нагород в четвертий медальний день

10 липня на казанській Універсіаді завершився четвертий медальний день, протягом якого розіграли 45 комплектів нагород у восьми видах спорту.

Українські спортсмени завоювали 11 медалей - дві золоті, одну срібну та вісім бронзових.

У командному заліку збірна України п'ята. В активі у синьо-жовтих 37 медалей - 6 золотих, 13 срібних і 18 бронзових.

Лідирують росіяни, які завоювали 115 медалей (62-26-27), на друге місце вийшли японці (7-10-12), треті - китайці (7-10-4). Збірна Південної Кореї опустилася на четверте місце (7-5-5).

За загальною кількістю медалей українці другі (37) після росіян (115), треті як і раніше японці (29).

Чемпіонами Універсіади стали боксери Олександр Гвоздик (до 81 кг) і Дмитро Митрофанов (до 75 кг). Митрофанов переміг боксера з Узбекистану Азізбека Абдугофурова - 3:0. Гвоздик не бився у фіналі: його суперник росіянин Дмитро Бівол не вийшов на бій через травму.

Володаркою срібної медалі стала Світлана Шмідт у бігу на 3000 м з перешкодами.

Бронзові медалі завоювали: боксер Денис Беринчик (до 64 кг), команда шпажисток, гімнасти - Олег Степко (кінь), Ігор Радивилов (кільця і ??опорний стрибок), Олег Верняєв (бруси); дзюдоїстки - Марина Черняк (до 48 кг) та Єлизавета Каланіна (абсолютна категорія).

11 липня на Універсіаді розіграють 30 комплектів нагород.

Зараз ви читаєте новину «Універсіада-2013. Українці завоювали 11 нагород в четвертий медальний день». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua