четвер, 09 лютого 2012 10:11

Українські юніорки виграли золото ЧС зі стрільби з лука

8 лютого на чемпіонаті світу зі стрільби з лука в приміщенні в Лас-Вегасі (США завершився командний турнір у юніорів зі стрільби з класичного лука. Українці до двох бронзових медалей додали золото і срібло.

Чемпіоном світу стала збірна України у складі Вероніки Марченко, Анастасії Павлової та Поліни Родіонової. У фіналі українки впевнено перемогли команду Росії (234:227), повторивши свій же минулорічний світовий рекорд. У дуелі за бронзу американки були сильнішими за канадок (217:211).

Чоловіча юніорська збірна Україна - Георгій Іваницький, Віталій Комонюк та Валентин Куций стала срібним призером, поступившись у фінальній дуелі росіянам (232:234). Відзначимо, що в півфіналі українці виграли у мексиканців з новим світовим рекордом (236:219).

Бронза дісталася американцям, який були точнішими за миксиканців (226:224).

Зараз ви читаєте новину «Українські юніорки виграли золото ЧС зі стрільби з лука». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua