четвер, 21 червня 2012 11:03

Українські шпажисти виграли бронзу ЧЄ з фехтування

Українські шпажисти привезли бронзу з Італії. Фото: sportonline.ua

Вчора, 20 червня, в Леньяно (Італія) завершився чемпіонат Європи з фехтування.

В останній день змагань були розіграні два комплекти нагород у командних турнірах чоловіків шпажистів і жінок-рапіристок.

Українські шпажисти Дмитро Карюченко, Богдан Нікішин, Анатолій Герей і Максим Хворост у двобої за бронзу перемогли команду Франції - 38:33. На шляху до п'єдесталу українці в 1/8 фіналу були сильнішими за збірну Норвегії (45:37), у чвертьфіналі виграли у італійців (45:39), у півфіналі поступилися угорцям (31:45).

Золото завоювала збірна Швейцарії, перемігши у фіналі угорців - 45:35.

Жіноча збірна України з фехтування на рапірах в складі Анастасії Московської, Катерини Ченцової, Ольги Лелейко і Олени Хісматулліної посіла сьоме місце. У чвертьфіналі українки програли італійкам - 26-45, а в турнірі за 5-8 місця спочатку поступилися команді Угорщини (32:33), а потім перемогли збірну Великобританії (40:26).

Чемпіонками стали італійські рапіристки, перемігши у фіналі француженок - 45:28. Бронзу виграли росіянки, узявши гору над польками (38:31).

Всього на проведеному чемпіонаті було розіграно 12 комплектів нагород. У загальнокомандному медальному заліку збірна України посіла четверте місце, завоювавши 4 медалі - одну золоту, одну срібну і дві бронзові. Нагадаємо, золото в активі Ольги Харлан (шабля), срібло виграла команда шаблісток, бронзу - Андрій Ягодка (шабля) та команда шпажистів.

Перше місце зайняла команда Росії з 11-ю медалями - (7-1-3), друге італійці (2-0-2), третє - румуни (1-3-0).

Фехтування. Чемпіонат Європи. Леньяно (Італія), 20 червня

Чоловіки. Шпага. Команди.

1. Швейцарія

2. Угорщина.

3. Україна (Дмитро Карюченко, Богдан Нікішин, Анатолій Герей, Максим Хворост)

Жінки. Рапіра. Команди.

1. Італія

2. Франція

3. Росія

...

7. Україна (Анастасія Московська, Катерина Ченцова, Ольга Лелейко, Олена Хісматулліна)

Зараз ви читаєте новину «Українські шпажисти виграли бронзу ЧЄ з фехтування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua