понеділок, 21 серпня 2017 18:08

Україна здобула друге "золото" Універсіади

Андрій Говоров успішно проплив на дистанції 50 метрів батерфляєм. Фото: xsport.ua

Український плавець Андрій Говоров виграв золоту медаль Універсіади, яка проходить в Китаї.

Успіх прийшов до нашого земляка на дистанції 50 метрів батерфляєм.

25-річний спортсмен в фіналі показав час 22.90 секунди. Це є новим рекордом турніру.

Цей заплив приніс у скарбничку збірної України ще й бронзову нагороду. Її виборов Андрій Хлопцов (23,54 секунди).

"Золото" Говорова стало для України другим на нинішній Універсіаді. Першу медаль найвищого ґатунку також здобув плавець - Михайло Романчук виграв заплив на 400 метрів вільним стилем.

Всесвітня Універсіада пройде до 30 серпня.

Зараз ви читаєте новину «Україна здобула друге "золото" Універсіади». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua