понеділок, 22 серпня 2016 05:36

Україна посіла 31-е місце у медальному заліку в Ріо

Україна посіла 31 місце у медальному заліку в Ріо.

Американські спортсмени посіли 1-е місце в медальному заліку цьогорічних Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро, передає офіційний сайт Ігор.

У американців — 46 золотих, 37 срібних і 38 бронзових нагород.

Українські спортсмени здобули 2 золоті, 5 срібних і 4 бронзових медалей, в результаті опинились на 31-му місці.

10. Австралія — 29 (8-11-10)

Нагадаємо, Ігри XXXI Олімпіади в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) проходили з 5 до 21 серпня.

Загалом у змаганнях взяли участь 10 500 атлетів з 206 країн світу. Протягом 17 днів на Олімпіаді розігрували 306 комплектів нагород (161 — чоловіча дисципліна, 136 — жіноча, 9 — змішаних) у 28 видах спорту.

Від України до Ріо-де-Жанейро вирушили 206 спортсменів.

Зараз ви читаєте новину «Україна посіла 31-е місце у медальному заліку в Ріо». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua