неділя, 22 січня 2012 10:57

Тотті побив 50-річний рекорд форварда "Мілана"

Футболісти "Роми" здобули впевнену перемогу над "Чезеною" в домашньому матчі італійської серії А, пише РИА "Новости".

Зустріч, що пройшла в суботу в Римі, закінчилася з рахунком 5:1 на користь команди Луїса Енріке.

У складі господарів поля двічі забив Франческо Тотті (1-а і 8-а хвилини), також відзначилися Фабіо Боріні (9), Жуан (62) і Міралем П'яніч (70). Єдиний точний удар у гостей на 58-й хвилині завдав бразильський нападник Едер.

Додамо, що другий гол допоміг капітанові римлян стати кращим бомбардиром в історії чемпіонату Італії за голами у складі однієї команди, повідомляє ANSA.

На рахунку Тотті тепер 211 голів в серії А в складі "Роми". Колишній рекорд, що належав знаменитому форварду "Мілана" Гуннару Нордалю, тримався понад 50 років.

"Рома" набрала 30 очок і піднялася на 6-е місце в турнірній таблиці чемпіонату Італії. "Чезена" з 15 балами залишилася в зоні вильоту на 18-му рядку.

Рома - Чезена - 5:1 (3:0, 2:1)

Голи: 1:0 - Тотті (1), 2:0 - Тотті (8), 3:0 - Боріні (9), 3:1 - Едер (58), 4:1 - Жуан (62), 5:1 - П'яніч (70).

РОМА: Стекеленбург, Розі, Жуан (К'єр, 74), Хайнце, Греко, Ламела (Боян, 54), Таддеї, Гаго, П'яніч, Боріні, Тотті (Вівіані, 65).

Чезена: Антоніолі, Комотто, фон Берген, Г. Родрігес, Лауро (Морас, 67), Чеккареллі, Пароло, Гуана, Колуччі (Беналуан, 77), Муту (Кандрева, 46), Едер.

Зараз ви читаєте новину «Тотті побив 50-річний рекорд форварда "Мілана"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua