пʼятниця, 20 квітня 2012 09:19

Теніс. Монте-Карло. Долгополов чинив опір Джоковичу 1 годину 39 хвилин

Долгополов не зміг зупинити Джоковича в Монте-Карло. Фото: donbass.ua

19 квітня в Монте-Карло (Монако) на турнірі АТР Monte-Carlo Rolex Masters на відкритих кортах (грунт), з призовим фондом € 2,427,975 проходили матчі третього кола.

21-а ракетка світу 23-річний українець Олександр Долгополов, посіяний 16-м, не зміг зупинити лідера світового тенісу 24-річного серба Новака Джоковича (1), поступившись йому в завзятій боротьбі в трьох сетах з рахунком 6:2, 1:6, 4:6. Долгополов нав'язав гідну боротьбу більш титулованому супернику, але у вирішальному сеті Джокович здорово грав на своїй подачі, а в кінцівці йому вдалося зробити брейк.

Матч тривав 1 годину 39 хвилин. За гру Олександр зробив два брейки і тричі упустив свою подачу. Суперники обмінялися п'ятьма ейсами, при цьому Новак двічі помилився на подачі. На рахунку українця 21 віннерс і 35 невимушених помилок, у серба 19/32 відповідно. Це була друга зустріч тенісистів і друга перемога Новака.

Суперником Новака Джоковича (1) у чвертьфіналі буде представник Голландії Робін Хаасе (Нідерланди), який обіграв бразильця Томаса Беллуччі.

Теніс. АТР. Monte-Carlo Rolex Masters. Монте-Карло (Монако). Відкриті корти (грунт).

Призовий фонд € 2,427,975. 56 учасників.

Третє коло

Новак Джокович (Сербія, 1) - Олександр Долгополов (Україна, 16) - 2:6, 6:1, 6:4

Зараз ви читаєте новину «Теніс. Монте-Карло. Долгополов чинив опір Джоковичу 1 годину 39 хвилин». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua