пʼятниця, 28 жовтня 2016 16:56

Стаховський програв у чвертьфіналі турніру в Китаї

Сергій Стаховський не зумів пробитися до півфіналу "Челленджера" в китайському місті Сучжоу. У чвертьфіналі українець поступився американцеві Стефану Козлову.

Суперники обмінялися перемогами у перших двох сетах, тоді Козлов, який є №155 світового рейтингу, захопив лідерство у третій партії. Стаховський спершу виграв три гейми поспіль і зрівняв рахунок у сеті, але потім програв на тайбрейку. Підсумковий рахунок матчу - 6:3, 2:6, 5:7.

Зазначимо, що українець ушосте нинішнього сезону грав у чвертьфіналі "Челленджера". Перед цим він не зумів пробитися до півфіналу на турнірі у В'єтнамі.

Раніше тенісист виграв парний турнір у Нінбо. У фіналі наш співвітчизник разом із французом Жонатаном Ейссеріком обіграли дует, у складі якого грав Козлов.

Зараз ви читаєте новину «Стаховський програв у чвертьфіналі турніру в Китаї». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua