четвер, 01 березня 2012 10:57

"Сокіл" з перемоги розпочав серію плей-офф ПХЛ

29 лютого на Льодовій Арені у Броварах відбувся перший поєдинок півфінальної серії плей-офф між столичними командами "Сокіл" і "Компаньйон-Нафтогаз", що завершився перемогою "Сокола" з рахунком 6:4.

"Сокола" не зламали ні дві швидких шайби, забитих "Компаньйоном", ні помилки в обороні, коли суперник у третій і четвертий раз засмучував Костянтина Симчука. Синьо-біло-блакитні не тільки відіграли відставання у дві шайби, але ще й встановили комфортний рахунок за 6 хвилин до кінця третього періоду.

Хокей.

ПХЛ.

Плей-офф.

Півфінал.

29 лютого

"Сокіл" (Київ) - "Компаньйон-Нафтогаз" (Київ) - 6:4 (1:2, 1:2, 4:0)

0:1 Хомутов (Абаєв, Шаритон, 8:03 - більш.)
0:2 Шаритон (Абаєв, Кривомаз, 11:10 - біл.)
1:2 Яковенко (Лясковський, Касянчук, 19:54 - біл.)
2:2 Матвійчук (Шаманський, Долгих, 23:15)
2:3 Винокуров (Титовець, Хомутов, 26:50)
2:4 Росляков (Радецький, Алексюк, 28:30)
3:4 Ніколішин (Климентьєв, Касянчук, 41:48 - біл.)
4:4 Скороход (Тимченко, Шахрайчук, 46:47 - біл)
5:4 Яковенко (Климентьєв, Ніколішин, 50:34 - біл.)
6:4 Ніколішин (Касянчук, Рябенко, 54:00)

Штраф: 24 - 30
Кидки: 38 (8 19 11) - 28 (6 12 10)
Вкидання: 46 - 34
Кращі гравці: Ніколішин - Кривомаз

Рахунок в серії: 1-0

Зараз ви читаєте новину «"Сокіл" з перемоги розпочав серію плей-офф ПХЛ ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua