неділя, 16 вересня 2012 11:08

"Шахтар" розгромив "Зорю", Мхітарян забив 12-й гол у сезоні
9

"Шахтар" продовжує лідирувати в турнірній таблиці зі 100-відсотковим результатом

У Луганську пройшов матч дев'ятого туру української прем'єр-ліги. Чемпіон країни донецький "Шахтар" взяв гору над господарями з рахунком 3:0.

Перший тайм протистояння пройшов з перевагою донецької команди, що втілилося у гол Алекса Тейшейри незадовго до свистка на перерву. Результат матчу був вирішений в середині другого тайму.

Спершу Генріх Мхітарян провів свій 12-й гол у сезоні, скориставшись невдалою грою голкіпера "Зорі" Постранського, а через чотири хвилини Луїс Адріано, отримавши передачу від Вілліана, забив третій гол "гірників".

Після дев'яти турів "Шахтар" продовжує лідирувати в турнірній таблиці зі 100-відсотковим результатом, здобувши дев'ять перемог.

Чемпіонат України

Прем'єр-ліга.

9-й тур

Зоря (Луганськ) - Шахтар (Донецьк) - 0:3

Голи: Тейшейра, 41 (0:1); Мхітарян, 61 (0:2); Адріано, 65 (0:3).

Зоря: Постранський, М. Іг. Білий, Ігнятієвич, Шуньїч, Каменюка, Чайковський, Галюза (Ференчак, 46), Худзік (Майкон, 46), Грицай, Ліпартія, Данило (Родич, 68).

Шахтар: П'ятов, Ракицький, Чигринський, В. Шевчук, Степаненко, Коста (Мхітарян, 58), Фернандіньо (Дентіньо, 67), Алекс Тейшейра, Вілліан, Ілсіньо, Едуардо (Луїс Адріано, 59).

Попередження: Грицай, 20 - Шевчук, 83.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" розгромив "Зорю", Мхітарян забив 12-й гол у сезоні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua