вівторок, 17 квітня 2012 09:39

"Шахтар" і "Дніпро" забили 5 м'ячів, "Карпати" виграли західноукраїнське дербі: результати 27 туру УПЛ

Без особливих труднощів обігравши в Луганську "Зорю" (5:1), донецький "Шахтар" наздогнав київське "Динамо" в суперечці за вищі нагороди української першості.

Долю матчу гірники вирішили ще до перерви, забивши три голи у ворота господарів. Початок розгрому на восьмій хвилині поклав Генріх Мхітарян, конвертувавши в гол простріл Даріо Срни з правого флангу. Алекс Тейшейра на 16-й хвилині подвоїв перевагу гостей, в упор розстрілявши голкіпера Дмитра Козаченка, а на 31-й Луїс Адріано реалізував пенальті.

Сергій Силюк розмочив рахунок, ефектно пробивши штрафний на 72-й хвилині. Однак незабаром свій другий м'яч у матчі провів Мхітарян, а потім відзначився і Срна. Набравши 70 очок, "Шахтар" порівнявся з київським "Динамо". У наступному турі донеччани приймуть "Таврію", а команда Юрія Сьоміна зіграє в Луцьку.

Кандидат до збірної України Антон Шиндер зробив дубль за п'ять хвилин і забезпечив "Таврії" домашню перемогу над "Чорноморцем" - 2:0. Кримчани, набравши 43 очки, обійшли "Арсенал" у боротьбі за п'яте місце. Команда Семена Альтмана має до того ж гру в запасі.

Київські "каноніри" задовольнялися очком в Донецьку, розписавши мирову з "Металургом" - 1:1. На гол Жозе Соареса столичні футболісти відповіли реалізованим в кінці першого тайму 11-метровим. Відзначився Артем Старгородський.

Повернувшись з "Арени Львів" на стадіон "Україна", "Карпати" приймали в регіональному дербі "Волинь". Єдиний гол в цій зустрічі на 72-й хвилині забив Олександр Гладкий, завдяки чому львів'яни залишили останнє місце, обійшовши в таблиці "Оболонь" і зрівнявшись з "Олександрією".

Чемпіонат України, 27-й тур

Олександрія - Дніпро 1:5 (1:0, 0:5)

Голи: 1:0 - Генев (24), 1:1 - Коноплянка (55, пенальті), 1:2 - Стрініч (73), 1:3 - Олійник (90), 1:4 - Коноплянка (90), 1 : 5 - Д. Боатенг (90).

Динамо Київ - Ворскла 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Мілевський (45), 2:0 - Корреа (50), 3:0 - Шевченко (63).

Металіст - Іллічівець 0:0 (0:0, 0:0)

Металург Донецьк - Арсенал К 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 1:0 - Зе Соарес (32), 1:1 - Старгородський (41, пенальті).

Таврія - Чорноморець 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Шиндер (62), 2:0 - Шиндер (68).

Карпати - Волинь 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Гладкий (72).

Зоря - Шахтар 1:5 (0:3, 1:2)

Голи: 0:1 - Мхітарян (8), 0:2 - Алекс Тейшейра (16), 0:3 - Луіс Адріано (33, пенальті), 1:3 - Силюк (72), 1:4 - Мхітарян (74) , 1:5 - Срна (77).

Оболонь - Кривбас 0:0 (0:0, 0:0)

За матеріалами УЄФА, sports.ru

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" і "Дніпро" забили 5 м'ячів, "Карпати" виграли західноукраїнське дербі: результати 27 туру УПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua