четвер, 20 жовтня 2016 21:51

"Шахтар" забив "Генту" 5 м'ячів
10

Донецький "Шахтар" розтрощив бельгійський "Гент" із рахунком 5:0. Сьогодні команди зіграли матч 3-го туру групового етапу Ліги Європи.

У першому таймі "гірники" відзначилися у воротах суперника двічі. На 12-й хвилині Віктор Коваленко скористався помилкою воротаря та захисту "Гента" і забив з 30 метрів. На 30-й хвилині Факундо Феррейра реалізував вихід сам на сам із голкіпером суперника.

Одразу після перерви Бернард довів рахунок до розгромного. Бразилець заніс м'яч у порожні ворота після прострілу справа від Дентіньо. На 75-й Тайсон відзначився першим же дотиком до м'яча після виходу на заміну. А фінальну крапку в матчі поставив герой вчорашньої прес-конференції Максим Малишев. Це 5:0.

Відзначимо, що команда Паулу Фонсеки не пропустила жодного м'яча у груповому етапі Ліги Європи.

Після трьох турів у "гірників" максимальна кількість очок — 9.

Свій наступний матч у Лізі Європи "Шахтар" зіграє на виїзді проти "Гента". Зустріч відбудеться 3 листопада у Бельгії (Прямий ефір на каналі "Україна", текстовий он-лайн Gazeta.ua).

У паралельному матчі "Коньяспор" зіграв внічию із "Брагою" - 1:1.

Наприкінці матчу вболівальники кричали переможцям "молодці".

На матчі був присутній наставник львівських "Карпат" Олег Дулуб зі своїм штабом.

Ліга Європи

Груповий етап

3-й тур

"Шахтар" Україна - "Гент" Бельгія — 5:0 (2:0 3:0)

Голи: Коваленко (12), Феррейра (30), Бернард (46), Тайсон (75), Малишев (85)

Шахтар - П'ятов, Кучер, Ісмаїлі, Срна, Ракицький, Марлос, Малишев, Коваленко (Дентіньо, 38), Степаненко, Бернард (Тайсон, 74), Феррейра (Едуардо, 81).

Гент - Рінне, Мітровіч, Гершон, Асаре, Фоке, ван дер Брюгген (Рабіу, 65), Сайєф, Мілічевіч (Деягере, 72), Ренато Нето, Саймон, Пербе (Кулібалі, 46).

Попередження: Асаре (37), Едуардо (90).

"Коньяспор" Туреччина - "Брага" Португалія - 1:1 (1:0 0:1)

Голи: Мілошевич (9 хв), Кока (55 хв)

Турнірне становище: "Шахтар" - 9, "Гент" - 4, "Брага" - 2, "Коньяспор" - 1

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" забив "Генту" 5 м'ячів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua