субота, 01 серпня 2015 22:22

"Шахтар" обіграв "Говерлу", Тейшейра забив п'ятий гол у сезоні

"Шахтар" обіграв "Говерлу" перед "Фенербахче" shakhtar.com

У матчі третього туру чемпіонату України "Шахтар" обіграв "Говерлу". Поєдинок у суботу пройшов у Львові на стадіоні "Арена Львів" і завершився з рахунком 2:0.

У першому таймі глядачі голів не побачили. Відкрив рахунок на 50-й хвилині найкращий бомбардир нинішнього чемпіонату Алекс Тейшейра, який на дриблінгу увійшов у штрафний майданчик, прибрав Люльку та Лухтанова і точно пробив у "дев'ятку" воріт "Говерли". Цей гол став для Тейшейри п'ятим у трьох матчах нинішнього сезону і 50-м у чемпіонаті України. Крім того, бразилець забиває у семи матчах ЧУ поспіль.

На 74-й хвилині Едуардо прийняв м'яч після пасу Тайсона і ударом з лівої обвів воротаря гостей - 2:0.

Ця перемога стала для "гірників" третьою поспіль - команда Мірчі Луческу набрала 9 очок. У "Говерли" залишилося два очки - сьогодні команда зазнала першої поразки у сезоні.

Додамо, що у середу "Шахтар" у Львові зіграє матчі-відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти турецького "Фенербахче". У Стамбулі команди переможця не виявили - 0:0.

"Шахтар" - "Говерла" - 2:0 (0:0)

Голи: Тейшейра (50), Едуардо (75)

Шахтар - Каніболоцький, Срна, Кучер, Ордець, Азеведо, Коваленко, Малишев, Марлос (Едуардо, 69), Тейшейра, Бернард (Тайсон, 63), Феррейра (Гладкий, 46).

Говерла - Рудько, Люлька, Лухтанов, Ягодінскіс, Цуріков, Савченко, Чумак, Хобленко (Полегенько, 61), Кузик (Гончар, 85), Гемега (Худоб'як, 80), Хльобас.

Жовті картки: Коваленко (90+2) - Савченко (52), Цуріков (90), Ягодінскіс (90+2)

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" обіграв "Говерлу", Тейшейра забив п'ятий гол у сезоні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua